Müşteri Hizmetleri;

0532 650 54 39

Bize Yazın;

info@ustunsoynakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şile Evden Eve Nakliyat

şile evden eve nakliyat ve taşımacılık

Modern nakliyat kavramında olmazsa olmazlarının başında artık evden eve taşımacılık kriterleri geliyor. Şile evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek bu modern hizmetlerden en uygun fiyat koşullarında sizlerinde yararlanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Çünkü uzun yıllardır sektörün içerisinde önemli düzeyde deneyim kazandık ve müşteri memnuniyetinin %100 oranında mutlaka sağlanması gerektiğini ilke edindik. Dolayısıyla ciddiyetli ve disipline bir anlayışla sürdürdüğümüz profesyonel çalışmalardan sizlerinde büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Peki, firmamızı neden tercih etmelisiniz. Dilerseniz hemen konumuzun detaylarını aktarmaya başlayalım

Şile Nakliyat Firması Olarak Aranılan Kuruluşuz

Takdir edersiniz ki nakil çalışmaları eşyaların hasar görmeden yerine ulaştırılması esasına dayanır ve tercih ettiğiniz nakliyat şirketi her açıdan önemlidir. Bu nedenle kendi konseptinde yüzlerce başarılı referans çalışmasıyla Şile nakliyat hizmetlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü en fazla önem verdiğimiz konu emanetimizde bulunan eşyanın sıfır hasar ile yerine ulaşmasını sağlamaktır. Bu çerçevede; Öncelikle adresinizde bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. ekspertiz çalışması sonrasında sizlerin belirleyeceği gün ve tarih aralığında adresinize asansörlü araçlarımızla gelerek çalışmalarımızı başlatıyoruz. Elbette gayet önemli bir hizmet olan eşya paketleme ve ambalajlama çalışmasını uygun malzemelerle gerçekleştiriyoruz. Bu noktada çok küçük bir hatırlatma yapalım. Standart olarak yaptığımız ve herhangi bir ilave ücretin söz konusu olmadığı eşya paketleme çalışması dışında çok daha kapsamlı ve ayrıntılı bir ambalajlama talep edip etmediğinizi lütfen firma yetkilimize bildiriniz.

Eşya Depolama Hizmetimiz Bulunuyor

Tabii nitelikli hizmetlerimiz saymış olduklarımızla sınırlı değildir. Paketleme ve yükleme çalışmaları bir taraftan sürdürülürken aynı zamanda mobilya ve beyaz eşya söküm işlemleri devam ediyor. Ayrıca eşyalarınızı tahliye etmek zorundaysanız ve bu eşyaların gideceği bir adres bulunmuyorsa eşya depolama hizmetimizden pekâlâ yararlanabilirsiniz. Depolarımızda rutubete ve eşyalara zarar verme ihtimali bulunan kemirgen canlılara karşı özel tedbirler alındığını ayrıca ifade edelim. Bunun yanı sıra Şile evden eve nakliyat hizmetleri olarak ofis, büro, şirket ve işyeri taşımacılığında profesyonel hizmetler üretiyoruz efendim. Elbette fuar, müzik etkinlikleri veya benzeri organizasyonlar için nakil taleplerinizi 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattına günün her saatinde bildirebilirsiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızı sürekli açık bulundurduğumuzu lütfen unutmayınız. Gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalarda eşya sigortalama sistemi kullanan Şile evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

>>> Beyoğlu Evden Eve Nakliyat


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0216 469 01 84