Müşteri Hizmetleri;

0532 650 54 39

Bize Yazın;

info@ustunsoynakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Eşya Depolama

Günümüzün modern nakliyatçılık anlayışına göre şekillenen hizmetlerinde çeşitlilik artık son derece önemli ve eşya depolama hizmeti de özel bir yere sahip. Eğer sizlerde eşyalarınızın tahliye edilmesi gibi zorunlu bir durum yaşıyorsanız eşyalarınızın nerede saklanacağı ile ilgili lütfen bir endişe taşımayınız. Çünkü bu sistem eşyalarınızın geçici süreyle en makul fiyatlarla barındırılmasını sağlıyor. Üstelik depolarımız son derece güvenlikli noktalarda bulunuyor ve rutubet veya eşyaya zarar vermesi muhtemel kemirgen canlılara karşı özel olarak tasarlanmış depolardır. Dolayısıyla bu tarz bir hizmet arayışınız varsa web sayfamız doğru adresiniz olacaktır. Elbette eşyanın bulunduğu yerden alınması ve bu depolara nakledilmesi belirli bazı nakliyat hizmetlerinin gerçekleştirilmesinin sonrasında mümkün olabiliyor. Örneğin eşyaların paketleme ve ambalajlama çalışmasının mutlaka yapılması şarttır. Bunun nedeni paketleme ve ambalajlama çalışması yapılmamış eşyaların maalesef zarar görme olasılığıdır.

eşya depolama nakliyat ve taşımacılık

Eşya Depolama Önemli Bir İhtiyaca Cevap Veriyor

İsterseniz bu noktadan itibaren biraz daha hizmetimizle ilgili detaylara yer vermeye çalışalım. Firmamızın bünyesindeki eşya depolama hizmeti son derece cazip fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak için tasarlandı. Tabi firmamız ile irtibat kurmanızın ardından eşyalarınızı bulunduğu yerde inceliyoruz ve bu çalışmaya ücretsiz ekspertiz adı veriliyor. Gerekli inceleme sonrasında bu kez az önce de belirttiğimiz gibi eşya paketleme ve ambalajlama işlemini en itinalı şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha sonra artık bu depolarımızda ulaştırılan eşyalar sizler gelip teslim alana kadar muhafaza altına alınıyor. İzin verirseniz önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Eşya depolarımız uluslararası standartlarda inşa ettik ve eşyalara zarar verecek rutubet ve çeşitli kemirgen canlıların olmadığı bir ortamda saklanmasını sağladık.     

İstanbul Eşya Depolama Arayışınıza Profesyonel Çözümler Getiriyoruz

Ülkemizin en yoğun ve kalabalık şehri İstanbul ilimizde yaşıyorsanız bu nitelikli hizmetimizin arayışlarınıza çözüm olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle İstanbul eşya depolama lokasyonunda en modern tesislere sahip kuruluşumuzu tercih etmenizde ayrıca yarar görüyoruz. Elbette konsept bir hizmet anlayışı ile hareket ettiğimiz için firmamızdan aynı zamanda evden eve nakliyat hizmetleri, asansörlü taşımacılık, eşya paketleme ve ambalajlama, işyeri ve ofis taşımacılığı gibi hizmetleri talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca başta eşya depolama hizmetimiz olmak üzere diğer hizmetlerimiz ile ilgili kapsamlı bilgi almak isterseniz 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını günün her saatinde arayabilirsiniz. Eşya depolama profesyonellik ister. Sizde İstanbul eşya depolama tesislerimizden faydalanabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz

>>> İstanbul Eşya Depolama

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0216 469 01 84