Müşteri Hizmetleri;

0532 650 54 39

Bize Yazın;

info@ustunsoynakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ambalaj & Paketleme

Hepimizin bildiği üzere konut veya işyeri fark etmeksizin bir nakil süreci söz konusu olduğunda eşya paketleme ve ambalajlama işlemi olmazsa olmazların başında geliyor. Çünkü bu çalışma standartlara uygun olarak gerçekleşmediği takdirde maalesef taşınacak eşyanın zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Dolayısıyla bu işlemin son derece profesyonel şekilde yapılması ve hassas eşyaların korunması şarttır diyebiliriz. Peki, firmamız eşya paketleme ve ambalajlama konusunda nasıl bir hizmet üretiyor. Sizleri bekletmeyelim ve hemen konumuzun detaylarına geçelim

ambalaj ve paketleme

Eşya Ambalajlama Uzmanlık Gerektiriyor 

Takdir edersiniz ki bir nakil firmasından beklenen en önemli hizmet eşyaların hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılmasını sağlamasıdır. Dolayısıyla eşya ambalajlama hizmeti bu noktada devreye giriyor ve hayati önem taşıyor diyebiliriz. Tabii firmamızla ilk irtibat kurduğunuzda önceliğimiz bir ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak eşyalarınızı yerinde teşhis etmek oluyor. Sonrasında standart olarak gerçekleştirdiğimiz eşyaların sarılması ve izolasyonunu taşınma günü gerçekleştiriyoruz. Ancak çok daha kapsamlı ve ayrıntılı bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti talep ediyorsanız bu durumu firma yetkilisi ile mutlaka paylaşmanızı istirham ediyoruz. Çünkü standart olarak gerçekleştirdiğimiz paketleme çalışması ile ayrıntılı bir çalışma farklı fiyatlandırılmaktadır. Aralarında cam eşyaların da bulunduğu bu ayrıntılı paketleme yine hasarsız bir nakil süreci için gerekiyor.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizi Lütfen İnceleyiniz

Hiç kuşkusuz paketleme çalışması daha çok evden eve nakliyat hizmetlerimizin içerisinde yer alan bir çalışmadır ve daha birçok farklı hizmetimiz bulunuyor. Diğer hizmetlerimize geçmeden önce önemli birkaç detayı daha paylaşalım. Eşyalarınızı dokusuna uygun şekilde paketliyoruz ve her eşya için farklı bir izolasyon yöntemi kullanıyoruz. Örneğin mobilya grubu eşyalarınız daha çok battaniye ve streç ile koruma altına alınırken beyaz eşya grubunuzda yine streç ve eşyayı korumayı amaçlayan farklı malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca koli, köpüklü poliüretan naylon eşya paketleme hizmetimiz içerisinde kullanılan diğer malzemeler olarak sayılabilir. İsterseniz şimdi de firmamızın etkin hizmetlerini kısaca sıralayalım. Fuar taşımacılığı, işyeri ofis ve büro tarzı taşımacılık, eşya sigortalama (tüm nakil süreci içerisinde geçerlidir), eşya depolama ve mobilya söküm ve kurulum işlemleri yine firmamızın uzman personeli tarafından gerçekleştirilen çalışmalar arasında sayılabilir. Uygun eşya paketleme fiyatları ve kaliteli hizmetin adresi firmamızın telefonlarını 7/24 aramaktan lütfen çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0216 469 01 84