Müşteri Hizmetleri;

0532 650 54 39

Bize Yazın;

info@ustunsoynakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ofis Taşıma

Günümüzün ekonomik koşulları artık işletmelerinde stratejik açıdan yer değişmelerine neden olabiliyor. Eğer sizlerinde bu bağlamda ofis taşıma tarzında hizmetlere ihtiyacınız bulunuyorsa bu talebinizi firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri karşılayabilirsiniz efendim. Elbette firmamızı tercih ederek kurumsal anlamda hizmetler üreten bir firma ile çalışmış olacaksınız. Üstelik gerek makul fiyatlarımız gerekse uzun yıllara yayılan bilgi birikimimiz ile çalışmalarımızdan memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefon numaraları veya whatsapp hattımız üzerinden firmamızın yetkililerine ulaşmak ve çalışmanın start alması için adresinizi bildirmek olacaktır.

istanbul ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Bizim İşimiz

Tabi aralarında ofis taşımacılığı ve şirket nakilleri gibi hassas çalışmaların bulunduğu bir süreçte ücretsiz ekspertiz çalışması yapılmasına ihtiyaç bulunuyor. Bu çalışmayı firmamızı aramanızın ardından işyerinize gelen uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. Daha sonra uygun fiyatlarımızı sizlere takdim ediyoruz ve çalışmalarımız sizin belirleyeceğiniz tarih aralığında başlıyor. İsterseniz bu noktadan itibaren ayrıcalıklı hizmetlerimizi biraz daha detaylı şekilde aktarmaya çalışalım. Belirlemiş olduğunuz tarihte işyerinize gelen ekibimizin önceliğini eşya paketleme ve ambalajlama olarak nitelendirilen hizmet türü oluşturuyor. Çünkü iyi bir izolasyon çalışması olmadan eşyaların sağlıklı şekilde yerlerine ulaşmaları mümkün olmaz. Bu izolasyon çalışmasında balonlu poliüretan naylonlar, koliler ve streç film gibi malzemeler kullanıyoruz.

Şirket Taşıma Hizmetlerinde Önemli Düzeyde Deneyim Sahibiyiz

Tıpkı ofis ve büro taşımacılığında olduğu gibi şirket taşıma hizmetleri de bu hizmeti sağlayan firmanın kurumsal anlamda bir bakış açısına sahip olmasını gerektiriyor. Dolayısıyla bu anlamda önemli referanslara sahip firmamız sizler için çok ideal bir tercih olacaktır. Dilerseniz referans çalışmalarımızı web sayfamızda yer alan görseller üzerinden inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz efendim. İzin verirseniz iki farklı önemli konuda daha sizleri aydınlatalım. Bunlardan ilki diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşıma hizmetimizde eşya sigortalama sistemi uygulamamızdır. Bu nedenle huzurlu bir nakil süreci sizleri bekliyor diyebiliriz. Diğer önemli hizmetimiz ise eşyalarınızı tahliye etmek zorunda kalmanız durumunda kurtarıcı görevi üstlenen eşya depolama sistemidir. Depolarımız çağdaş koşullarda tasarlanmış rutubet ve diğer tüm olumsuzluklardan izole bir yapıdadır. Lütfen başta ofis taşıma olmak üzere hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak üzere firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle esenlikler diliyoruz .

Dilerseniz büro taşıma yazımızı okuyabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0216 469 01 84