ÜSTÜNSOY EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarım Hasar Görürmü

Evinizi taşırken özenle odada ve evinizin dekorasyonunda büyük yer tutan eşyalarınızı emanetlerinizi gönlünüz rahat değil mi? Üstünsoy Evden Eve Nakliyat hizmetinde, hizmetini sürdürdüğü tecrübeli ve uzman ekibini evinize göndererek ücretsiz keşif yapıyorsunuz. Gelen uzman ekibimiz eşyalarınızın optimum şekilde nasıl taşınacağını, fiyatlandırmanın ne olduğunu detaylı olarak inceleyerek yaptıkten sonra sizi bilgilendiriyor.

Bu brifinglerde sizlere, eşyalarınızın nasıl söküleceği, araca yükleneceği, taşıma sistemi darbelerden nasıl önlenebileceğini, varış noktasını açtığını ve indirmenin nasıl yapılacağını, tekrar nasıl montaj yapılacağını, içindekiler kafanıdaki soru siliniyor. Böylelikle Üstünsoy Evden Eve Nakliyat farkı ile profesyonel evden eve nakliyat hizmetini sunuyor.Ayrıca şu anda demeliyiz ki, Üstünsoy Evden Eve Nakliyat, 1975'den sonra bude çalışmayı sürdürüyor gençlikte ve üyelerini daha iyi kullanabiliyor.

Taşıma asılı eşyalarınız

İstanbul evden eve nakliyat kulvarında 1975 tarihinde bu alan faaliyet alanımız Üstünsoy Evden Eve Nakliyat, eşyalarınız hasar görmemesi için azami aranıyor, aranıyorlar ve sonra da, eşyalarınız sökünek, özel kutulara yerleştirildi, kurulum yapılıyor ve yapılmasını istedi.

Hedef bölgeye geldikten sonra eşyalarınız aynı özen gösteriliyor, boşaltma yapıyor, eşyalarınızın evinde tekrar montajı yapılıyor, kullanıma hazır hale getiriliyor. Herhangi bir hasar durumu, eşyalarınız sigortalanıyor, böylelikle montaj, taşıma olanakları var, muhtemel durumel durumların telafisi sigortalı nakliyat hizmeti ile sağlanmış oluyor. Üstünsoy Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınız güvenli ve uzman ellerdeyken aklınıza takılan hiç bir soru veya sorun kalmayacaktır.

Img